Saytdagi oxirgi ma'lumot yangilangan sana: 24-май 2024, 17:38
 Bosh sahifa  Mobile versiya

2021-2022 o‘quv yili uchun to‘garaklar ish faoliyati jadvali

  Fan to‘garaklari - 50
  Sport to‘garaklari - 8
  Qiziqishlar bo‘yicha to‘garaklar - 4
  Hamma to‘garaklar- 62

To‘garak  nomi
Sinf
O‘quv
chilar soni
Kuni
Vaqti
O‘qituvchi F.I.Sh.
1"Happy English"
4 V
25Dushanba
Payshanba
13:10
13:10
Borozdina L.L.
2"Happy English"
6 G
20

Seshanba Payshanba

16:30
16:30
Skorobogatova A.S.
3"English for children"
5 V
20Chorshanba 
Payshanba
18:00
18:00
Rahimova M.K.
4"Happy English"
5 B
20Payshanba
Shanba
16:30
16:30
Sadkovskaya Е.A.
5" Му English"
Turli sinflar
20Juma
Shanba
15:30
15:30
Fatkullina G.R.
6"Yuniy matematik"
820Juma
17:00
Tashhodjaeva G.K.
7"Zanimatelnaya matematika"
Turli sinflar
20Dushanba
15:00
Yablokova N.A.
8"Korolevstvo russkiy yazik"
6 B
19Dushanba
18:00
Tashmuhamedova S.S.
9"O'zbekсhа so`zlashamiz"
Turli sinflar
15Dushanba
16:30
Mahkamova Z.A.
10"Klub chitateley" IRC
Turli sinflar
55Seshanba, 
Payshanba
Juma

Surjikova YU.G.
11"Yosh tilshunos"
10 sinflar
16
Chorshanba
13:00
Ismailova S.A.
12
"Yuniy biolog"
Turli sinflar
20
Shanba
13:15
Kim J.V.
13
Yuniy geograf
8 sinflar
20
Dushanba
Seshanba
16:30
Isamhanova N.J
14
Umnaya matematika
5 sinflar
25
Dushanba
11:15
Mirzamuydinova D.B.
15
"Zanimatelnaya grammatika"
6 А
25
Chorshanba
17:00
Stacenko M.B.
16
"Zanimatelnaya matematika"
4 А
25
Juma
12:00
Krivova Е.V.
17
"Mir fiziki"
6 А
22
Chorshanba
15:40
Ismadьyarova U.I.
18
"Knigolyub"
4 V
41
Juma
18:00
Abidova L.SH.
19
"Yuniy himik"
7-8 sinflar
20
   Payshanba     Shanba
14:00
14:00
Sinelnikova S.V.
20
Russkoy slovo
Turli sinflar
12
Chorshanba
14:00
Dzbenko L.V.
21
"O'zbek tilini organamiz”
Turli sinflar
14
Shanba
11:00
Rasulova SH.H.
22
"Hochu vsyo znat"
4 G
25
Juma
17:00
Polyakova S.A.
23
"Kraevedenie"
3 G, B
35
Juma
17:00
Popova I.YU.
24
IT
5 sinflar
25
Payshanba
Shanba
14:00
12:00
Trehanova A.L.
25
"V mire skazok"
2 B
24
Chorshanba
12:30
Arslanova O.YU.
26
“Little Stars”
Turli sinflar
20
Seshanba
Juma
12:00
Karimova G.O.
27
“Epoha”
5 V
20
Juma
11:55
Rashidova S.M.
28
"Razvitie rechi"
3 А
15
Chorshanba
17:20
Rasulova N.A.
29
" Kraevedenie "
3 G
35
Juma
12:15
Popova I.YU.
30
"Magic English"
8 B
25
Dushanba
Shanba
13:10
13:10
Moroz Е.V.
31
"Royal English"
9 D
20
Dushanba
Chorshanba
15:00
15:00
Kuvatov M.B.
32
"World of english"
4 V
13
Chorshanba
Juma
17:30
11:45
Sultanova L.M.
33
"Zanimatel`naya informatika"
Turli sinflar
13
Juma
12:30
13:30
Ignatova O.B.
34
"Za stranicami uchebnika matematiki "
9- sinflar
25
Shanba
14:00
Gerc K.S.
35
Zanimatel`naya grammatika
6 J
12
Seshanba
16:00
Huranova Е.M.
36
"Yun`y chitatel`"
2 V
20
Juma
16:00
Umarova K.Z
37
"Literaturnoe chteniya"
4 B
37
Juma
17:00
Garina N.I.
38
"Yun`y istorik"
6 Е
20
Chorshanba
18:00
Sultanov SH.A.
39
“Evrika”
7 sinflar
25
Dushanba
Seshanba
17:15
Sagdullaeva F.K.
40
"Patrioti" halollik
7 А
15
Seshanba
11:00
Karimova H.A.
41
“Kamalak”
6 D
17
Seshanba
11:10
Bahramova M.A.
42
"Yuniy pravoved "
Turli sinflar
20
Chorshanba
14:00
Chub D.M.
43
"Funny English"
1 А
23
  Dushanba   Seshanba
14:00 14:00
Saidova S.SH.
44
"Yuniy himik"
Turli sinflar
20
Seshanba
14:00
Hudaykulova F.K.
45
"Tvorcheskie i talantlivie"
2 G
25
Chorshanba
11:30
Polyakova S.A.
46
"Znatoki russkogo yazika "
4 D
20
Chorshanba
17:15
Arslanova O.YU.
47
"Gramotnost"
3 V
20
Juma
18:00
Askarova N.A.
48
"Zamolvi slovechko"
2 D
34
Juma
12:20
Minnulina Z.SH.
49
"Umnaya matematika"
Turli sinflar
25
Shanba
15:45
Hegay Z.P.
50
"O'zbek tili olamida"
4 V
18
Juma
12:20
Pulatova K.A.
51
"Jasorat" voenno-sportivny
Turli sinflar
20
  Seshanba    Payshanba
14:00
Karimov T.B.
52
Yengil atletika
Turli sinflar
25
Dushanba
Payshanba
16:30
13:10
Pojidaev I.V.
53
Voleybol
Turli sinflar
25
Seshanba
Juma
14:00
13:10
Hamidov B.H.
54
Voleybol
Turli sinflar
25
     Dushanba      Shanba
18:10
18:10
Voisov K.B.
55
«Futbol»
Turli sinflar
25
Chorshanba
Juma
16:30
15:30
Hudaydatov I.R.
56
"Basketbol "
Turli sinflar
25
Chorshanba  Payshanba
13:10
13:10
Kolivanova I.V.
57
«Shahmat»

35
Seshanba   Chorshanba Payshanba
Juma
15:30
Berdieva SH.M.
58
«Karate»

35
Seshanba
Juma
Shanba
17:30-19:00
Kim A.B.
59
"Vesyol`e notki"
2-8 sinflar
Ст.гр.23мл.гр.11
Dushanba
Juma
12:20
12:20
Mitrofanova L.YU.
60
"Umel`e ruchki"
Turli sinflar
20
Seshanba
Juma
16:00
Hidoyatova D
61
"Sdelay sam"
Turli sinflar
22
Chorshanba
13:15
Holmuhamedov I.B.
62
"Volshebnaya kist"
6
21
Seshanba
15:30
Abdullahodjaeva D.H.

Jami ishtirokchilar:

1471